توضیحات پلیس پایتخت در مورد حادثه سد لتیان

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ سرهنگ مراد مرادی درباره جزئیات تصاویر منتشر شده در منطقه سد لتیان توضیحاتی ارائه کرد.
Rate this post

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ سرهنگ مراد مرادی درباره جزئیات تصاویر منتشر شده در منطقه سد لتیان توضیحاتی ارائه کرد.

سرهنگ مراد مرادی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ


سرهنگ “مراد مرادی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، درباره تصاویر منتشر شده خانمی که در منطقه سد لتیان توسط ماموران کلانتری دستگیر شد، توضیحاتی ارائه کرد و اظهار داشت: سردار “حسین رحیمی”؛ فرمانده انتظامی تهران بزرگ دستور رسیدگی فوری به این ماجرا را صادر کرد.


وی افزود: در این حادثه عوامل انتظامی مستقر در ایست و بازرسی سد لتیان به لحاظ حرکات مخاطره آمیز به سرنشینان خودرو مظنون و دستور ایست صـادر کردند، ولی آنها بدون توجه به فرمان پلیس از صحنه متواری می­شوند.


معاون اجتماعی انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: دو خانم سرنشین خودرو، پس از دستگیری و موقع دلالت به مقر انتظامی، در برابر ماموران مقاومت نموده و موجب بروز چنین حادثه شدند.


این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: در بازرسی از داخل خودرو توقیف شده، مقادیری مواد مخدر از نوع گراس کشف و پرونده قضائی در این زمینه تشکیل شد.


سرهنگ مرادی در خاتمه گفت: شیوه دستگیری نامبردگان برخلاف آموزه های پلیس بوده و مورد تأیید نمی باشد و در این خصوص برابر مقررات و ضوابط موضوع تحت رسیدگی بوده و مراحل قانونی خود را طی می کند.

به اشتراک بگذارید
تصویر پیش فرض
sefrdoyek.ir
مطالب: 397

یک پاسخ ارائه کنید