4300 میلیارد فرار مالیاتی توسط پلیس امنیت اقتصادی فراجا کشف و شناسایی شد

4300 میلیارد فرار مالیاتی توسط پلیس امنیت اقتصادی فراجا کشف و شناسایی شد سردار حسین رحیمی رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا.
5/5 - (1 امتیاز)

4300 میلیارد فرار مالیاتی توسط پلیس امنیت اقتصادی فراجا کشف و شناسایی شد.

4300 میلیارد فرار مالیاتی توسط پلیس امنیت اقتصادی فراجا کشف و شناسایی شد سردار حسین رحیمی رئیس پلیس
4300 میلیارد فرار مالیاتی توسط پلیس امنیت اقتصادی فراجا کشف و شناسایی شد سردار حسین رحیمی رئیس پلیس

سردار “حسین رحیمی” در اجلاس سراسری دادستانی انتظامی مالیاتی با اشاره به اینکه مالیات حق مردم است و فرار مالیاتی خیانت در حق همه افراد جامعه است،عنوان داشت:مقابله با فرار مالیاتی از جمله ماموریت های پلیس امنیت اقتصادی فراجا است که در سال گذشته 258 مورد پرونده فرار مالیاتی رسیدگی و تعداد 424 نفر در این راستا شناسایی شدند.


رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با اشاره به رشد 12 درصدی تعداد پرونده های تشکیل شده و همچنین رشد 26 درصدی شناسایی افرادی که فرار مالیاتی داشته اند،بیان داشت:در سال گذشته بالغ بر چهار همت فرار مالیاتی کشف که ارزش پرونده های کشف شده در مقایسه با مدت مشابه سال قبل آن 67 درصد افزایش داشته است.


این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: در فروردین ماه سال جاری نیز 22 پرونده فرار مالیاتی به ارزش 720 میلیارد تومان تشکیل و در این رابطه 23 فرد و شرکت شناسایی شدند.


سردار رحیمی افزود:با همکاری سازمان امور مالیاتی کشور بررسی فرار مالیاتی 60 شرکت بزرگ که دارای فرار مالیاتی کلان می باشند در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفته است.


سردار رحیمی با اشاره به راه اندازی ستاد خبری پلیس امنیت اقتصادی با شماره 096300 و لزوم همکاری و هم افزایی هموطنان در راستای مقابله با جرایم اقتصادی،عنوان داشت:هموطنان گرامی می توانند اخبار و اطلاعات خود را در خصوص جرایم و مفاسد اقتصادی با کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی با شماره 096300 در میان بگذارند.

به اشتراک بگذارید
تصویر پیش فرض
sefrdoyek.ir
مطالب: 397

یک پاسخ ارائه کنید