فوت راننده و ترک نشین موتورسیکلت با بی احتیاطی در بزرگراه امام علی (ع)

فوت راننده و ترک نشین موتورسیکلت با بی احتیاطی در بزرگراه امام علی (ع) سرهنگ فیروز کشیر معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ.
4.5/5 - (2 امتیاز)

فوت راننده و ترک نشین موتورسیکلت با بی احتیاطی در بزرگراه امام علی (ع) سرهنگ فیروز کشیر معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از تخطی سرعت مطمئنه و عدم توانایی راننده موتورسیکلت منجر به فوت گفت.

فوت راننده و ترک نشین موتورسیکلت با بی احتیاطی در بزرگراه امام علی (ع) سرهنگ فیروز کشیر پلیس راهور تهران بزرگ
فوت راننده و ترک نشین موتورسیکلت با بی احتیاطی در بزرگراه امام علی (ع) سرهنگ فیروز کشیر پلیس راهور تهران بزرگ

بی احتیاطی کار دست راننده و ترک نشین موتورسیکلت داد.

در بزرگراه امام علی (ع) اتفاق افتاد:

ترک نشین هم قربانی بی احتیاطی راننده موتورسیکلت شد.

واژگونی،فوت ترک نشین و راکب موتورسیکلت را در پی داشت.

سرهنگ فیروز کشیر معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ:

فوتی‌ های شب گذشته این تصادف،دو جوان مرد ۲۸ ساله بودند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ،سرهنگ فیروز کشیر معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ضمن بیان این خبر گفت:

در ساعت ۳ بامداد شب گذشته در مسیر شمال به جنوب امام علی بعد از دماوند یکدستگاه موتورسیکلت که در این محدوده در حال تردد بوده بدلیل تخطی از سرعت مقرره و عدم توانایی راننده آن در کنترل وسیله نقلیه به واژگون می گردد.

وی ادامه داد:در این حادثه دلخراش متاسفانه راکب و ترک نشین ۲۸ ساله مرد این موتورسیکلت که هیچ کدام از کلاه ایمنی هم استفاده نکرده بودند در دم فوت می کنند.

سرهنگ فیروز کشیر ضمن ابراز تاسف از حادثه بوجود آمده،از راکبین موتورسیکلت خواست علاوه بر اینکه خود از کلاه ایمنی استاندارد در ترددهای خود استفاده می کنند،اگر سرنشینی را نیز سوار می نمایند حتما برای او نیز کلاه ایمنی تهیه کرده و هیچگاه در مسیرهای بزرگراهی تردد نداشته باشند و همیشه و در همه حال در حین رانندگی تمام حواس و تمرکز خود را به جلو معطوف دارند تا شاهد اینگونه حوادث در سطح معابر نباشیم.

با توجه به گرم شدن هوا و عدم استفاده موتورسواران محترم از کلاه ایمنی متاسفانه پیش بینی میشود اینگونه حوادث با آمار افزایشی رو به رو باشد.

به اشتراک بگذارید
تصویر پیش فرض
sefrdoyek.ir
مطالب: 416

یک پاسخ ارائه کنید