عاملان قتل پدر که پسر و دوست پسر مقتول بودند توسط پلیس آگاهی پایتخت دستگیر شدند

عاملان قتل پدر که پسر و دوست پسر مقتول بودند توسط پلیس آگاهی پایتخت دستگیر شدند سردار گودرزی از ارتکاب جنایتی هولناک در غرب تهران خبر داد.
4/5 - (4 امتیاز)

عاملان قتل پدر که پسر و دوست پسر مقتول بودند توسط پلیس آگاهی پایتخت دستگیر شدند سردار گودرزی از ارتکاب جنایتی هولناک در غرب تهران خبر داد.

عاملان قتل پدر که پسر و دوست پسر مقتول بودند توسط پلیس آگاهی پایتخت دستگیر شدند
عاملان قتل پدر که پسر و دوست پسر مقتول بودند توسط پلیس آگاهی پایتخت دستگیر شدند

دستگيري عاملان قتل پدر.

رئيس پليس آگاهي پايتخت از دستگيري عاملان قتل در شهرک غرب خبر داد.

سردار ” علي وليپور گودرزي” رئيس پليس آگاهي پايتخت اظهار کرد: تابستان سال 1403، مرگ مشکوک مرد ميانسالي در غرب تهران از سوي همسايه‌ها به مرکز فوريت‌هاي پليسي 110، گزارش داده شد.
وي عنوان کرد: با اعلام اين خبر، تيمي از مجرب‌ترين کارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي راهي محل حادثه شدند و تحقيقات ابتدايي را آغاز کردند.


رئيس پليس آگاهي تهران بزرگ عنوان کرد: تيم جنايي به ‌محض اينکه وارد خانه شدند جسد مرد ميانسالي را مشاهده کردند که براثر ضربات مهلک چاقو به قتل رسيده بود.


وي گفت:بررسي‌هاي اوليه هم نشان مي‌داد؛مقتول که فردي بسيار ثروتمند بوده،تنها زندگي مي‌کرده است و آثار سرقت اموال با ارزش از جمله ارز، لوازم گرانقيمت و خودروهاي خارجي در پارکينگ در خانه مورد نظر مشهود است.


اين مقام ارشد انتظامي تصريح کرد: تحقيقات ابتدايي حکايت از آن داشت که مقتول با پسر خود به‌خاطر مسائل خانوادگي اختلافات شديدي داشته است، در ادامه با کشف اين سرنخ مهم، پسر اين مرد ثروتمند خيلي زود هدف تحقيق قرار گرفت اما اظهارات ضد و نقيضي را به زبان آورد که همين کافي بود تا توسط کارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي تهران بزرگ بازداشت شود.


وي افزود:در ادامه مشخص شد پسر جوان به‌خاطر اختلاف‌هاي خانوادگي اکثر اوقات خارج از تهران زندگي مي کرده ولي چند روز قبل به‌قصد ملاقات با پدرش به تهران آمده است، اين درحالي بود که متهم در جريان تحقيقات مقدماتي منکر ديدار با پدرش شده بود که اقدامات گسترده فني و اطلاعاتي نيز نشان مي‌داد پسر جوان ساعت 23 شب حادثه در حوالي خانه موردنظر حضور داشته است.


سردار گودرزي متذکر شد:پسر جوان که در جريان تحقيقات منکر ديدار با پدر خود بود و پس از مواجهه با مدارک و شواهد موجود به ارتکاب جنايتي هولناک با همدستي دوست صميمي خود اعتراف کرد.


رئيس پليس آگاهي تهران ابراز داشت:عاملان قتل پدر ماجرا را اين‌طور توضيح داد، با پدرم بسيار اختلاف داشتم و تصميم گرفتم با کمک دوستم او را به قتل برسانم، شب حادثه با اجراي نقشه قبلي وارد خانه‌اش در شهرک غرب شديم، ابتدا او را هدف ضربات چاقو قرار داديم و در ادامه با کمربند خفه‌اش کرديم، پس از ارتکاب جنايت براي صحنه‌سازي و گمراهي مسير پرونده با سرقت مقدار زيادي ارز و خودرو پا به فرار گذاشتيم، قصد داشتم کشور را براي هميشه ترک کنم اما توسط پليس دستگير شدم.


وي افزود:به‌دنبال اطلاعاتي که در اختيار کارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي قرار گرفت خيلي زود همدست فراري متهم نيز شناسايي و در يک عمليات غافلگيرانه دستگير شد.


رئيس پليس آگاهي پايتخت ادامه داد:با صدور قرار قانوني از سوي مرجع قضائي،عاملان قتل پدر براي روشن شدن زواياي پنهان پرونده و تحقيقات تکميلي در اختيار اداره دهم پليس آگاهي پايتخت قرار گرفتند.

به اشتراک بگذارید
تصویر پیش فرض
sefrdoyek.ir
مطالب: 416

یک پاسخ ارائه کنید