صحنه سازی خودکشی با هوشیاری کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ فاش شد

صحنه سازی خودکشی با هوشیاری کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ فاش شد سردار علی ولی پور گودرزی خبر از دستگیری پدر قاتل پسر کش داد.
5/5 - (1 امتیاز)

صحنه سازی خودکشی با هوشیاری کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ فاش شد سردار گودرزی خبر از دستگیری پدر قاتل پسر کش داد.

صحنه سازی خودکشی با هوشیاری کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ فاش شد سردار گودرزی خبر از دستگیری پدر قاتل پسر کش داد
صحنه سازی خودکشی با هوشیاری کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ فاش شد سردار گودرزی خبر از دستگیری پدر قاتل پسر کش داد

هوشياري کارآگاهان صحنه‌سازي خودکشي را فاش کرد.


رئيس پليس آگاهي پايتخت از دستگيري پدري که فرزند خود را به قتل رسانده بود و با صحنه سازی خودکشی قصد گراه کردن پلیس را داشت خبر داد.

سردار “علي وليپور گودرزي” رئيس پليس آگاهي پايتخت اظهار کرد:مرگ مشکوک مرد جواني در خانه‌اي در شرق تهران به مرکز فوريت‌هاي پليسي 110،گزارش داده شد که با اعلام اين خبر تيمي زبده از کارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي راهي محل حادثه شدند و تحقيقات ابتدايي را آغاز کردند.


وي افزود:تيم جنايي در خانه موردنظر جسد مردي حدوداً 33ساله را مشاهده کردند که هدف ضربه چاقو از ناحيه گردن قرار گرفته بود و يک چاقوي خونين هم کنار جسد افتاده بود؛بررسي‌هاي اوليه نشان مي‌داد که پدر متوفي اين حادثه را به پليس گزارش داده است.


اين مقام ارشد انتظامي عنوان کرد:بدين ترتيب پدر متوفي هدف تحقيق قرار گرفت و گفت، فرزندم از مدتي قبل به‌خاطر بيماري‌هاي روحي و رواني و مصرف شيشه با مادرش اختلاف داشت تا اينکه در روز گذشته پس از مشاجره‌هاي خانوادگي، مادرش منزل را ترک کرد و به منزل دخترم رفت؛ من نيز طي هماهنگي با مدير يک کمپ‌ ترک اعتياد درخواست انتقال پسرم را به کمپ داشتم. ساعت 5 صبح امروز با کمپ تماس گرفتم و درخواست کردم که براي انتقال فرزندم وارد خانه‌ شوند؛ سپس از منزل خارج شدم و ساعت 6:30 که بازگشتم با جسد فرزندم مواجه شدم اين درحالي بود که عوامل کمپ هنوز نيامده بودند؛ فرزندم اقدام به خودکشي کرده است و در اين خصوص از کسي شاکي نيستم.


سردار گودرزي گفت:تجزيه و تحليل‌هاي جنايي کارآگاهان نيز نشان مي‌داد که جراحت وارده به گلوي مقتول خودزني نيست و مرد جوان قرباني جنايتي هولناک شده است که با توجه به اظهارات ضدونقيضي که پدرش به زبان آورده بود، وي دستگير شد.


وي افزود:متهم که جريان تحقيقات منکر هرگونه درگيري با پسرش شده بود پس از مواجهه با شواهد و مدارک موجود به ارتکاب جنايتي هولناک اعتراف کرد.


رئيس پليس آگاهي پايتخت گفت:متهم ماجراي جنايت را اينطور توضيح داد، پسرم از سن 14سالگي آلوده مواد مخدر شد، خيلي تلاش کردم که مواد را ترک کند اما از همان‌جا اختلاف‌هاي ما شروع شد. از حرکت‌هاي پسرم خسته شده بوديم و دوباره موضوع کمپ ترک اعتياد را در خانه مطرح کرديم که ناگهان عصباني شد و مادرش را هدف ضرب‌وشتم قرار داد، همين موضوع باعث شد همسرم خانه را ترک کند. با مدير يک کمپ ترک اعتياد هماهنگ کردم تا عوامل به خانه مراجعه کنند و هرطور که شده پسرم را به کمپ ببرند اما ناگهان پسرم از اين تصميم مطلع شد.هنگامي که متوجه اين موضوع شد، يک چاقو برداشت و قبل از خواب زير بالش خود قرار داد تا به عوامل کمپ ترک اعتياد آسيب بزند.صبح زودتر از او بيدار شدم،هنگامي که خوابيده بود بالاي سرش رفتم و سعي کردم چاقو را بردارم تا آسيبي به عوامل کمپ ترک اعتياد نرساند اما در اين ميان بيدار شد و پرخاشگري کرد؛ من که خيلي ترسيده بودم با همان چاقو ضربه‌اي را به گلويش وارد کردم. از اين درگيري خيلي ناراحت شدم، از خانه بيرون رفتم اما هنگامي که بازگشتم متوجه شدم که پسرم فوت کرده است، با پليس تماس گرفتم و براي اينکه دستگير نشوم با صحنه‌سازي مدعي شدم فرزندم خودکشي کرده است اما خيلي زود توسط پليس دستگير شدم.

سردار گودرزي عنوان کرد:با صدور قرار قانوني از سوي مرجع قضايي، متهم جهت روشن شدن زواياي پنهان پرونده در اختيار اداره دهم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت و تحقيقات همچنان ادامه دارد.

به اشتراک بگذارید
تصویر پیش فرض
sefrdoyek.ir
مطالب: 416

یک پاسخ ارائه کنید