سلمان آدینه وند از دستگیری مامورین قلابی توسط یگان امداد پایتخت خیابان طالقانی خبر داد

سلمان آدینه وند فرمانده یگان امداد تهران بزرگ از دستگیری مامورین قلابی توسط یگان امداد پایتخت در خیابان طالقانی خبر داد.
4/5 - (1 امتیاز)

سلمان آدینه وند فرمانده یگان امداد تهران بزرگ از دستگیری مامورین قلابی زورگیر از اتباع غیر مجاز توسط یگان امداد پایتخت در خیابان طالقانی خبر داد.

سلمان آدینه وند از دستگیری مامورین قلابی توسط یگان امداد پایتخت خیابان طالقانی خبر داد
سلمان آدینه وند از دستگیری مامورین قلابی توسط یگان امداد پایتخت خیابان طالقانی خبر داد

مامورین قلابی به دام گشت یگان امداد پایتخت افتادند.

سردار سلمان آدینه وند فرمانده یگان امداد پایتخت از دستگيري سه نفر مامور قلابي در محدوده خیابان طالقانی تهران خبر داد.

سردار ” سلمان آدینه وند” گفت:طی گزارشات واصله در خصوص زورگیری از اتباع خارجی با پوشش پلیس،عوامل گشت موتور سوار گردان سوم تیپ کنترل اجتماعات یگان امداد،در خصوص خبر دریافتی اقدام به گشت زنی هدفمند و آشکار در محدوده مرکز شهر تهران نموده که در حین گشت زنی به يک دستگاه مینی بوس،که در حال سوار نمودن اتباع خارجی بوده مشکوک،که پس از دستور توقف،خودرو مینی بوس به جهت گریز از چنگال قانون متواری،که در همین حین ماموران یگان امداد فاتب،با شگرد های پلیسی اقدام به تعقیب و گریز خودرو مینی بوس نموده که در نهایت،خودرو متوقف و بررسی های اولیه آغاز گردید.

سردار ” سلمان آدینه وند” ادامه داد:برابر بررسی بعمل آمده سه نفر با البسه شخصی که خود را به عنوان مامورین پلیس اطلاعات معرفی نموده،اقدام به سوار نمودن اتباع غیر مجاز در داخل مینی بوس کرده و از آنان با ایجاد رعب و وحشت اخاذی می کردند.

اين مقام انتظامي افزود:پس از متوقف نمودن خودرو،تعداد ۵ نفر از اتباع غیر مجاز در داخل خودرو حضور داشته که اعلام داشتند:گوشی و وسایل همراه آنان توسط مامورین قلابی به سرقت رفته و از یکی از آنان مبلغ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال نیز اخاذی شده است.

سردار ” سلمان آدینه وند” تصريح کرد:از متهمین تعداد ده عدد تلفن همراه سرقتی و مقداری پول جعلی کشف و متهمین به همراه اقلام مکشوفه صورتجلسه و به جهت طی مراحل قانونی و تحقیقات تکمیلی تحویل اداره پنجم آگاهی تهران بزرگ گردیدند.

سردار آدینه وند در پايان به شهروندان توصيه نمود:مراقب افراد سود جو باشند و در صورت مشاهده چنین مواردی ضمن رویت کارت شناسایی افراد نظامی در صورت مشکوک شدن مراتب را سریعا به پليس ۱۱۰ اطلاع دهند.

به اشتراک بگذارید
تصویر پیش فرض
sefrdoyek.ir
مطالب: 416

یک پاسخ ارائه کنید