سارق محتویات خودرو توسط ماموران یگان امداد پایتخت دستگیر شد

سارق محتویات خودرو توسط ماموران یگان امداد پایتخت دستگیر شد سردار سلمان آدینه وند از بازداشت سارق حرفه ای در بلوار الغدیر تهران خبر داد.
5/5 - (1 امتیاز)

سارق محتویات خودرو توسط ماموران یگان امداد پایتخت دستگیر شد سردار آدینه وند از بازداشت این سارق حرفه ای در بلوار الغدیر خبر داد.

سارق محتویات خودرو بلوار الغدیر تهران توسط ماموران یگان امداد پایتخت سردار سلمان آدینه وند دستگیر شد
سارق محتویات خودرو بلوار الغدیر تهران توسط ماموران یگان امداد پایتخت سردار سلمان آدینه وند دستگیر شد

سردار سلمان آدينه وند فرمانده يگان امداد پايتخت از دستگیری سارق لوازم و محتویات خودرو در گشت زنی های انتظامی خبرداد و گفت:متهم به 12 فقره سرقت اعتراف کرد.

سردار “سلمان آدينه وند” فرمانده يگان امداد پایتخت اظهار کرد:خرداد ماه جاري ماموران يگان امداد پايتخت در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، در محدوده بلوار “الغدير” غرب تهران در حال گشت‌ زنی بودند که به یک شخص که به آهستگی از کنار خودرو های پارک شده در کنار خیابان عبور می کرد مشکوک می شوند.


اين مقام ارشد انتظامي ادامه داد:متهم پس از مشاهده گشت پلیس بلافاصله به طرز خطرناکی از محل متواری شد که ماموران با استفاده از شگرد های پلیسی موفق شدند متهم را متوقف و دستگیر کنند.


سردار ادينه وند گفت:با بازرسی بدنی متهم دو قبضه سلاح سرد از وی کشف شد و پس از انتقال به کلانتری در تحقیقات ابتدایی متهم به جرم خود مبنی بر سرقت محتویات و لوازم خودرو در سطح معابر تهران در ساعات پایانی شب در خیابان های خلوت تهران و 12 فقره سرقت مشابه دیگر اعتراف کرد.


وی افزود:متهم دارای سوابق متعدد کیفری با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی برای کشف جرائم احتمالی و جزئیات پرونده در اختیار كلانتري 151 تهران بزرگ قرار گرفت.

به اشتراک بگذارید
تصویر پیش فرض
sefrdoyek.ir
مطالب: 397

یک پاسخ ارائه کنید