دستگیری سارق زورگیر ولنجک با سلاح سرد کلانتری ولنجک

دستگیری سارق زورگیر ولنجک با سلاح سرد کلانتری ولنجک پلیس پیشگیری تهران بزرگ به جرم زورگیری و سرقت با تهدید سلاح سرد در محله ولنجک سرکلانتری یکم.
4/5 - (1 امتیاز)

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق زورگیر ولنجک با سلاح سرد کلانتری ولنجک خبر داد.

دستگیری سارق زورگیر ولنجک با سلاح سرد تهدید سرقت و زورگیری کلانتری ولنجک سرکلانتری یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ
دستگیری سارق زورگیر ولنجک با سلاح سرد تهدید سرقت و زورگیری کلانتری ولنجک سرکلانتری یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ

سرهنگ “محمدباقر قدم زاده” بیان داشت:در پی وقوع چند فقره سرقت به روش زورگیری و تهدید با سلاح سرد در محله ولنجک رسیدگی به موضوع و دستگیری سارق یا سارقان را تیمی از ماموران کلانتری این محل بر عهده گرفتند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.


وی با بیان اینکه ماموران در تحقیقات و پی جویی های انتظامی مشخصات و ساعات حضور متهم را شناسایی کردند افزود:مشخصات متهم به کلیه واحد های گشتی اعلام و گشت زنی های هدفمند افزایش تا اینکه روز گذشته عوامل تیم عملیات بصورت نامحسوس در محله ولنجک حین گشتزنی به فردی با همان مشخصات را مشاهده و وارد عمل میشوند که متهم با روئیت ماموران به صورت پیاده متواری میشود.


این مقام انتظامی به دستگیری و زمین گیر شدن متهم در یک تعقیب و گریز چند دقیقه ای اشاره کرد و ادامه داد:متهم 34 ساله در تحقیقات اولیه به جرم انتسابی و سرقت و زورگیری از شهروندان با تهدید سلاح سرد و 5 فقره سرقت مشابه معترف که مال باختگان شناسایی شدند.


سرهنگ قدم زاده با اشاره سوابق متهم در امر سرقت و تحمل حبس در زندان خاطر نشان کرد: تحقیقات بیشتر برای کشف جرائم احتمالی متهم ادامه دارد.

به اشتراک بگذارید
تصویر پیش فرض
sefrdoyek.ir
مطالب: 416

یک پاسخ ارائه کنید