سرهنگ همه خانی معاون اجتماعی پلیس پایتخت در مراسم روز 22 بهمن 1402

سرهنگ همه خانی معاون اجتماعی پلیس پایتخت در مراسم روز 22 بهمن 1402 حضور مردم تمهیدات پلیس فرماندهی انتظامی تهران بزرگ انتظامی ترافیکی امنیتی.
Rate this post

سرهنگ همه خانی معاون اجتماعی پلیس پایتخت در مراسم روز 22 بهمن 1402 و توضیحات در خصوص حضور مردم در راهپیمایی و تمهیدات پلیس تهران بزرگ در یوم الله.

سرهنگ همه خانی معاون اجتماعی پلیس پایتخت در مراسم روز 22 بهمن 1402 حضور مردم تمهیدات پلیس تهران بزرگ
سرهنگ همه خانی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ پلیس پایتخت در مراسم روز 22 بهمن 1402
سرهنگ همه خانی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ پلیس پایتخت در مراسم روز 22 بهمن 1402

سرهنگ علی همه خانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری 021 از تمهیدات پلیس پایتخت از نظر امنیتی انتظامی و ترافیکی گفت و همچنین از خبرنگاران به دلیل حضور و پوشش خبری بسیار قدرانی نمود.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ:منتظر حضور گرمتان هستیم آموزش همگانی و مددکاری در این غرفه ها ارایه می گردد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ،از فعالیت و ارایه محتوای آموزشی و مددماری اجتماعی در غرفه های پلیس در میدان انقلاب خبر داد معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ‌گفت:به مناسبت گرامیداشت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی،فرماندهی انتظام تهران بزرگ نیز در اجرای فعالیت های فرهنگی،اقدام به پرپایی غرفه هایی در این خصوص نموده است.

وی در ادامه بیان داشت:در این غرفه ها کارشناسان مددکاری اجتماعی و آموزش همگانی حضور دارند و خدمات خود را در خصوص مشاوره و آموزشهای شهروندان در حوزه های مختلف ارایه می دهند.

وی همچنین افزود:این غرفه ها در ضلع شمالی و جنوبی میدان انقلاب تا پایان مراسم فعال و آماده ارایه خدمات آموزشی و مشاوره ای به شهروندان گرامی هستند.

به اشتراک بگذارید
تصویر پیش فرض
sefrdoyek.ir
مطالب: 365

یک پاسخ ارائه کنید