اعتراف به قتل همسر در جنوب تهران با هوشیاری پلیس آگاهی

اعتراف به قتل همسر در جنوب تهران با هوشیاری پلیس آگاهی تهران بزرگ توضیحات سرهنگ علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری قاتل.

اعتراف به قتل همسر در جنوب تهران با هوشیاری پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ که قصد فریب ماموران را داشت.

اعتراف به قتل همسر در جنوب تهران با هوشیاری پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ سرهنگ علی ولیپور گودرزی
اعتراف به قتل همسر در جنوب تهران با هوشیاری پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ سرهنگ علی ولیپور گودرزی

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری مرد جوانی که همسرش را به قتل رسانده بود، خبر داد و گفت:متهم که ابتدا با قصد فریب پلیس خبر فقدان همسرش را اعلام کرده بود،به ارتکاب جنایت اعتراف کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ کارآگاه ” علی ولیپور گودرزی” رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: اواخر سال 1401،مرد جوانی به اداره چهارم پلیس آگاهی مراجعه کرد و در اظهارات ضد و نقیضی به کارآگاهان گفت:چند روز قبل همسرم از خانه خارج شده و دیگر بازنگشته است؛در این مدت نیز با تمامی آشنایان تماس گرفتم اما کسی از او خبری ندارد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت:پس از اظهارات مرد جوان و تشکیل پرونده، تیمی از کارآگاهان راهی خانه‌ مورد نظر شدند و با بهره‌گیری از اقدامات پلیسی اطلاع پیدا کردند که فقدانی آخرین ‌بار به خانه خود مراجعه کرده و دیگر از آنجا خارج نشده که همین موضوع شک تیم جنایی را نسبت به همسر وی برانگیخت. وی افزود: کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی در بررسی‌ های تخصصی نیز متوجه شدند، مرد جوان با همسرش به دلیل مشکلات شدید خانوادگی با او اختلاف داشته و مشاجره‌های زیادی نیز در خانه داشته‌اند که حتی این موضوع باعث شده تا آنها درخواست جدی طلاق را از یکدیگر داشته باشند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه همسر فقدانی با ادعاهای کذب مبنی بر فرار مقتوله به خارج از کشور برای کار ، قصد داشت کارآگاهان را گمراه کند ، عنوان داشت : در ادامه تحقیقات سرانجام در روز دوشنبه بیست و هشتم فروردین‌ماه، متهم به قتل همسرش اعتراف کرد و به کارآگاهان گفت، همسرم به شخص دیگری علاقه پیدا کرده بود و بخاطر این موضوع و دلایلی دیگر قرار شد تا از یکدیگر جدا شویم؛در پروسه طلاق گرفتن بودیم تا اینکه در روز حادثه و در جریان نزاع و درگیری با همسرم،او را با ضربات میله به قتل رساندم و جسدش را در حمام با چاقو مثله کردم؛پس از ارتکاب جنایت نیز،جسد را داخل نایلون قرار داده و با ماشین خود به بیابان‌های “پاکدشت” بردم تا بقایای آن را به آتش بکشم اما نتوانستم این کار را انجام دهم؛پس به تهران بازگشتم تا با اعلام خبر فقدان همسرم به پلیس،مسیر پرونده را تغییر دهم. وی عنوان کرد:پس از اعترافات صریح متهم به قتل، کارآگاهان و تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی به همراه متهم راهی بیایان‌های پاکدشت شدند و جسد مثله شده زن جوان را کشف کردند.

سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی،متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی (ویژه قتل) قرار گرفت و تحقیقات همچنان دارد.

Rate this post
به اشتراک بگذارید
تصویر پیش فرض
sefrdoyek.ir
مطالب: 423

یک پاسخ ارائه کنید