اراذل اوباش مسلح به سلاح کلت کمری در چیتگر دستگیر شدند

اراذل اوباش مسلح به سلاح کلت کمری با سابقه کیفری و تحمل حبس در زندان در چیتگر توسط پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ دستگیر شدند.
Rate this post

رئیس پليس پيشگيري تهران بزرگ از دستگیری اراذل اوباش مسلح در چیتگر که مسلح به سلاح کلت کمری بودند خبر داد.

اراذل اوباش مسلح به سلاح کلت کمری در چیتگر توسط پلیس پیشگیری تهران بزرگ دستگیر شدند سرهنگ جلیل موقوفه ای
اراذل اوباش مسلح به سلاح کلت کمری در چیتگر توسط پلیس پیشگیری تهران بزرگ دستگیر شدند سرهنگ جلیل موقوفه ای

سرهنگ ” جلیل موقوفه ای” در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، با اعلام اين خبر بیان داشت: عوامل عملیات کلانتری چیتگر با اشرافیت و هوشمندی خود مطلع شدند افرادی مسلح به کلت کمری،از آن برای ترساندن افراد و زورگیری و درگیری  استفاده می کنند.

وي در ادامه افزود:ماموران پس از کسب اطلاعات لازم طی هماهنگی با مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند که در یک عملیات منسجم پلیسی متهمان مورد نظر را که یک ساعت پس از یک درگیری خیابانی که منجر مجروح شدن یک شهروند شده بود دستگیر کردند.

سرهنگ موقوفه ای تصریح کرد:متهمان 30 و 36 ساله و دارای سابقه کیفری و تحمل حبس در زندان می باشند که پس از رهایی  اقدام به اخاذی و درگیری با سلاح گرم می کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران در پایان با اشاره به اينکه متهمان به بزه انتسابی خود معترف شدند گفت:آنها پس از تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفتند که پس از اخذ مجوز قضائی از مخفیگاه متهمان سلاح گرمی که با آن اقدام به شلیک به شهروند را کرده بودند نیز کشف شد.

به اشتراک بگذارید
تصویر پیش فرض
sefrdoyek.ir
مطالب: 384

یک پاسخ ارائه کنید