سرهنگ بابک نمک شناس رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ

سرهنگ بابک نمک شناس رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد هیچگونه سرقتی از بهنام ابوالقاسم پور صورت نگرفته است.

سرهنگ بابک نمک شناس رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد هیچگونه سرقتی از بهنام ابوالقاسم پور صورت نگرفته است.

سرهنگ بابک نمک شناس رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ بهنام ابولقاسم پور
سرهنگ بابک نمک شناس رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ بهنام ابولقاسم پور

 
در پی انتشار فیلم و خبری با موضوع بستری شدن بهنام ابوالقاسم پور (پیشکسوت فوتبال کشور) در یکی از بیمارستان های تهران بواسطه ضرب و جرح توسط سارقین زورگیر،بلافاصله موضوع در دستور کار رسیدگی پلیس تهران بزرگ قرار گرفت.
 
با بررسی سوابق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ مشخص شد:از زمان انتشار فیلم و خبر مربوطه در شبکه های اجتماعی و طرح خبر سرقت از آقای بهنام ابوالقاسم پور،هیچگونه تماسی در این خصوص با پلیس صورت انجام نشده است.
 
در ادامه،مأموران کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس با مراجعه به بیمارستان محل بستری شدن بهنام ابوالقاسم پور به تحقیق از ایشان پرداختند.
 
جناب آقای بهنام ابوالقاسم پور،در شرح ماجرای درگیری منجر به ضرب و جرح خود،اینگونه به مأموران اعلام نموده است:

در ساعت ۱۳:۳۰ مورخه ۲ شهریور ماه از جنوب به شمال اتوبان شهید چمران با خودروی شخصی در حال حرکت بودم که یک دستگاه سمند سفید رنگ با دو سرنشین با خودرو اینجانب از ناحیه آئینه و گلگیر راننده برخورد کرد که به عمل آنها معترض شدم،در ادامه مجددا به سپر عقب خودرو بنده ضربه زدند.

پس از توقف،سرنشینان سمند با بنده درگیری فیزیکی ایجاد کرده و با سلاح سرد به دست چپ و راست بنده آسیب زدند و سپس از محل متواری شدند اما هیچگونه سرقتی از بنده نشده است،پس از تعقیب و گریز،زیر پل ورودی چمران به شمال وردی نیایش،راننده سمند از محل متواری شد و نفر دوم نیز به صورت پیاده و در شلوغی خیابان متواری گردید،سپس به بیمارستان منتقل شدم و در این خصوص از شخص خاصی شکایت ندارم و آن افراد سرنیشنان خودرو سمند را نمی شناختم.
 
لازم به ذکر است که با تکمیل اقدامات پزشکی و درمانی،آقای بهنام ابوالقاسم پور،ظهر روز شنبه مورخه ۴ شهریور ماه از بیمارستان ترخیص شدند و پرونده مقدماتی ایشان با موضوع “نزاع و درگیری منجر به ضرب و جرح” در کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس تشکیل و در حال رسیدگی است.
 
رییس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ

سرهنگ بابک نمک شناس

4/5 - (3 امتیاز)
به اشتراک بگذارید
تصویر پیش فرض
sefrdoyek.ir
مطالب: 423

یک پاسخ ارائه کنید