دستگیری سارقان منزل در شمال تهران توسط پلیس پیشگیری پایتخت

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری 2 تن از اعضای باند 3 نفره سارقان منزل حین سرقت در شمال تهران خبر داد.سرهنگ " جلیل موقوفه ای " در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس اظهار داشت: در پی افزایش سرقت از منازل خالی از سکنه در محدوده کلانتری گاندی بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران کلانتری این محل قرار گرفت.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری 2 تن از اعضای باند 3 نفره سارقان منزل حین سرقت در شمال تهران خبر داد.سرهنگ ” جلیل موقوفه ای ” در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس اظهار داشت: در پی افزایش سرقت از منازل خالی از سکنه در محدوده کلانتری گاندی بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران کلانتری این محل قرار گرفت.

دستگیری سارقان منزل در شمال تهران توسط پلیس پیشگیری پایتخت کلانتری گاندی

وی به افزایش گشت زنی های انتظامی اشاره کرد و افزود: روز گذشته تیم عملیات کلانتری درحال گشت زنی بودند که پیامی از مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر حضور سارقان در ساختمانی سه طبقه خالی از سکنه دریافت کردند.


رئیس پلیس پیشگیری تهران ابراز داشت: بلافاصله ماموران به نشانی اعلامی اعزام و بررسی های اولیه نشان از این داشت تعدادی افراد مشکوک با تخریب درب ورودی وارد ساختمان شده اند.


این مقام انتظامی به بیان اینکه با حضور ماموران از 2 متهم از طریق پشت بام از محل متواری و قصد داشتند سوار بر یک دستگاه خودروی نیسان آبی تحت پوشش خرید ضایعات ساختمانی شوند، ادامه داد: در این عملیات پلیسی خودرو متوقف و راننده و یک سرنشین خودرو دستگیر ولی یکی از سرنشینان خود از محل متواری شد.


وی تصریح کرد: در بازرسی بدنی از متهمان تعدادی ابزار آلات سرقت کشف و متهمان به بزه انتسابی به همراه همدست متواری شان اعتراف کردند.


سرهنگ موقوفه ای با بیان اینکه متهمان سابقه دار بوده و به دفعات مختلف تحمل حبس داشته اند در پایان خاطر نشان کرد: تحقیقات بیشتر برای کشف جرائم احتمالی متهمان و دستگیری متهم متواری ادامه دارد.

Rate this post
به اشتراک بگذارید
تصویر پیش فرض
sefrdoyek.ir
مطالب: 423

یک پاسخ ارائه کنید