تعقیب و گریز سارق در خلاف جهت خیابان پلیس آگاهی

تعقیب و گریز سارق در خلاف جهت خیابان و فیلم مستند از دستگیری و ویدیوی شلیک ماهرانه پلیسی توسط عوامل گشت و کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ.
4/5 - (2 امتیاز)

تعقیب و گریز سارق در خلاف جهت خیابان و دستگیری توسط عوامل گشت و کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ.

تعقیب و گریز سارق در خلاف جهت خیابان و دستگیری توسط عوامل گشت و کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس‌،سرهنگ کارآگاه ” علی ولیپور گودرزی ” رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد:اردیبهشت ماه امسال،در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی،کارآگاهان پلیس آگاهی در خیابان فداییان اسلام در حال گشت‌ زنی بودند که به یک خودروی پراید مشکی رنگ تک سرنشین مشکوک شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

وی افزود:بررسی‌های اولیه کارآگاهان نشان می‌داد،خودروی پراید چندی قبل از جنوب تهران به سرقت رفته و سرنشین آن سارق حرفه‌ای خودرو است که همین سرنخ کافی بود تا دستور ایست وسیله نقلیه مذکور صادر شود.

تعقیب و گریز سارق در خلاف جهت خیابان و دستگیری توسط عوامل گشت و کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ فاتب
تعقیب و گریز سارق در خلاف جهت خیابان و دستگیری توسط عوامل گشت و کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ فاتب

رئیس پلیس آگاهی پایتخت ادامه داد:سرنشین خودروی پراید پس از مشاهده گشت پلیس بلافاصله به طرز خطرناکی متواری شد و با حرکات مارپیچ به یک راکب موتورسیکلت عبوری آسیب وارد کرد و به هشداری کارآگاهان بی‌ توجه بود.

این مقام انتظامی تصریح کرد:کارآگاهان در نخستین‌ گام با رعایت قانون بکارگیری سلاح به لاستیک خودروی متهم شلیک کردند که در ادامه با ایجاد طرح مهار وسیله نقلیه مذکور را متوقف و موفق به دستگیری مرد جوان شدند.

سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی با بیان اینکه از صندوق عقب خودروی پراید اموال مسروقه کشف شده است،گفت:متهم پس انتقال به پایگاه سوم پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر سرقت پراید و سرقت‌ های دیگر خودرو در سطح معابر تهران اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ خاطرنشان کرد:با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهم برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

به اشتراک بگذارید
تصویر پیش فرض
sefrdoyek.ir
مطالب: 416

یک پاسخ ارائه کنید