تدابیر ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در جشن بزرگ عید غدیر

تدابیر ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در جشن بزرگ عید غدیر سردار محمد حسین حمیدی رئیس پلیس راهور پایتخت در میهمانی 10 کیلومتری.
Rate this post

رییس پلیس راهور تهران بزرگ سردار حمیدی تدابیر ترافیکی مراسم جشن بزرگ عید غدیر (میهمانی 10 کیلومتری ) را اعلام کرد.

تدابیر ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در جشن بزرگ عید غدیر
تدابیر ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در جشن بزرگ عید غدیر

سردار محمد حسین حمیدی گفت:به مناسبت عید بزرگ غدیر،مبارک ترین و بزرگترین واقعه تاریخی شیعیان،در نظر است همزمان با این عید فرخنده جشن مهمانی در مرکز شهر تهران به میزبانی گروه های مردمی،هیئت ها،مساجد،تکایا،گروه های جهادی،مؤسسات قرآنی و فرهنگی و خدماتی و گروه های مختلف در خیابان آزادی و خیابان انقلاب حدفاصل میدان امام حسین (ع) از ساعت 18 روز جمعه مورخ 16-04-1402 با حضور اقشار مختلف مردمی تحت عنوان میهمانی 10 کیلومتری برگزار گردد.

بر این اساس و با توجه به حضور پرشور شهروندان محترم،اتخاذ تدابیر ویژه ترافیکی بمنظور انتظام بخشی به عبور و مرور و برگزاری هرچه باشکوه تر این مراسم ضروری بوده که به شرح ذیل می باشد.

سردار حمیدی درباره محدودیت های تردد گفت:محدودیت های تردد مقطعی  از ساعت 20 روز پنجشنبه مورخ 1402/04/15 اعمال می شود و تردد کامیون ها و وسایل نقلیه سنگین ممنوع است.همچنین تردد اتوبوسهای brt طول خیابان انقلاب و آزادی از مسیر عادی انجام خواهد شد.

در کلیه تقاطع های طول خیابان آزادی و خیابان انقلاب به جهت برپایی موکب ها و تردد خودروهای سنگین به منظور انتقال تجهیزات و امکانات در صورت ضرورت اعمال محدودیت تردد مقطعی به عمل خواهد آمد.

به اشتراک بگذارید
تصویر پیش فرض
sefrdoyek.ir
مطالب: 416

یک پاسخ ارائه کنید